Dom na sprzedaż Świdnica (gw), Lubachów

5 pokoi
170.00 m²
2 647,06 zł/m2
GLDS-DS-162
Oblicz ratę kredytu

450 000 zł

Dom na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty GLDS-DS-162
Powierzchnia 170,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 140,00 m²
Liczba pokoi 5
Rodzaj domu jednorodzinny
Beata Doruch

Beata Doruch

Manager
Nr licencji: 24677

Napisz wiadomość 45 Ofert

Opis nieruchomości

Dom z historią i dużą działką – Lubachów

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 170 m², położony w malowniczym Lubachowie, na działce o powierzchni 2.500 m². Nieruchomość usytuowana jest z dala od głównej drogi, co zapewnia prywatność, ciszę oraz wyjątkowy klimat do życia i odpoczynku.

Budynek wymaga remontu, jednak posiada już kilka istotnych modernizacji:
✔ wymienione okna,
✔ kilkuletni piec grzewczy,
✔ nowe szambo o pojemności 10 m³,
✔ nowe ogrodzenie od frontu posesji.

Dom podłączony jest do sieci wodociągowej, dodatkowym atutem są dwie studnie znajdujące się na działce – idealne do podlewania ogrodu.

Nieruchomość posiada wjazd z dwóch stron. Dach pokryty jest blachodachówką. Obok domu znajdują się pomieszczenia gospodarcze, które można wyremontować lub przeznaczyć do rozbiórki i własnej aranżacji.

Dodatkowym walorem jest część działki o charakterze leśnym (ok. 800 m²), która nadaje posesji wyjątkowy, naturalny klimat.

Dom znajduje się w gminnej ewidencji zabytków i stanowił niegdyś integralną część dawnego zespołu dworskiego. To nieruchomość z historią, idealna dla osób ceniących charakter starych budynków, przestrzeń oraz potencjał do stworzenia wyjątkowego miejsca do życia.